ייעוץ מעבדה

חברות רבות במשק, בין אם חברות מבוססות ובין סטארטאפים, נדרשות לעשות שימוש במעבדות, חדרים נקיים ומתחמי ייצור מסיבות שונות, בשימוש רצוף או  חלקי.

ארגונים נוספים כגון ארגוני מחקר, אוניברסיטאות ושירותי בריאות נדרשים לעשות שימוש במעבדה, בחדר הנקי ובמתחם ייצור לצרכים שונים. עם זאת ועל אף הידע הנרחב והמעמיק שחברות אלו מחזיקות בתחומי הפעילות שלהן, הן לעתים קרובות ניגשות לתהליך עם ידע מוגבל בתחום התכנון והבניה. על אף שהצרכים מהמעבדה הנדרשת ידועים,  החברות אינן יודעות תמיד לפרוט את צרכיהן לכדי מסמכים הנדסיים ואדריכליים ולתרגמם לכדי הקמה בפועל של המעבדה, החדר הנקי  או מתחם הייצור. בתהליך ההקמה והתכנון עולות שאלות רבות – מסוג הציוד הנדרש ועד תכנון המרחב והתאמתו לפעולות שיידרשו ולמכשור בו ייעשה שימוש. חברת אנג’ניטי פי.אמ. בע”מ מביאה עמה ידע הנדסי מעמיק ורב תחומי המספק לחברות את המענה המלא בתהליך שלהן. עם שירותי יעוץ מעבדה מגוונים, מקיפים וכוללים, ניתן לנהל את התהליך בראש שקט. כדי להבין את חשיבות שירותי הייעוץ, כדאי שנתחיל מנקודת ההתחלה – מהי מעבדה.

אז מהי למעשה מעבדה?

מעבדה הינה מקום ייעודי בעל סביבה מבוקרת (באספקטים רבים), המותאמת באופן פרטני ומדוקדק לצרכי החברה או הארגון המזמין ולייעודה של המעבדה. כך למשל מעבדה המשמשת לפיתוח מוצר טכנולוגי שונה בתכלית ממעבדה העוסקת במחקר ביולוגי או רפואי.

היתרון של אנג’ניטי פי.אמ. בע”מ

אנחנו צוות הנדסי מקצועי עם ידע רב תחומי המביא עמו לכל פרויקט של תכנון והקמת מעבדה, חדר נקי ומתחם ייצור בארגון ניסיון עשיר ורב שנים בכלל התחומים הנדרשים לתכנון, הקמה ותפעול. הידע המקצועי המקיף וההיכרות עם מגוון רחב של צרכים מקצועיים, מאפשר לנו להעניק שירותים המותאמים במדויק לצרכי הלקוח הייחודיים עבורו. אנו מספקים שירותי יעוץ מעבדה מא’ ועד ת’ כשלאורך כל התהליך אנו משמשים כיד ימינם של החברה או הארגון ומסייעים להם להבין את צרכיהם ואת דרישותיהם בכל היבטי הפרויקט. את הדרישות הללו, אנו מתרגמים לכדי מסמכים מעשיים המהווים כר פורה עבור שלבי התכנון המתקדמים באמצעות יועצים ומתכננים שונים כגון: מומחי חשמל, אינסטלציה, בקרה, בטיחות ומזוג אויר, לרבות קבלני הביצוע. אנו מלווים את הפרויקט לכל אורך תהליך בינוי המעבדה עם שירותי פיקוח, בדיקה והתאמה מדויקת בין התכנון לביצוע בפועל. בנוסף, אנו זמינים עבורך להקמת מערך שירותי אחזקה שוטפים בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר בסיום הפרויקט.

ליווי שוטף בכל נקודה הנדרשת עבורך

מדובר בשירות מקיף וכולל בסיומו מסופקת לחברה או הארגון מעבדה או חדר נקי או מתחם ייצור מושלם ומוכן לשימוש. על אף שעדיף לנהל תהליך שלם ומקיף, ניתן לקבל שירותי ייעוץ גם בשלבים נקודתיים בלבד בפרויקט ולקבל תובנות חשובות בהיבטים הרלוונטיים עבורך. כך או כך, מדובר בשירותי יעוץ מעבדה מהשורה הראשונה החוסכים במשאבים ומאפשרים ראש שקט בכל הקשור למעבדה.

מאמר בנושא ייעוץ והקמת מעבדות לקנאביס 

נשמח לעמוד לשירותכם מלאו את הטופס

ההתמחויות שלנו

ניהול פרויקטים

מנהלי פרויקטים מנוסים מובילים את ההנדסה והפרויקט בהצלחה ובמקצועיות הגבוהה ביותר

ניהול התכנון

מומחים בעלי ניסיון מנהלים את התכנון ומעניקים פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח ולהצלחה עסקית

ולידציות

אימות התכנון והביצוע, מתבצע דרך תהליכי אימות המספקים כיסוי מלא עבור חבילת ולידציה שלמה

ניהול ושרותי הנדסה

לקוחותינו זוכים במהנדסים מנוסים, שמנהלים ותומכים בצרכים הטכניים וההנדסיים של החברה

תיעוד ומסמכים

תיעוד כמפתח לשליטה בתהליך כתיבה והפקת מסמכים הנדסיים ולתמיכה מקיפה בפרויקט

ייעוץ מעבדה

יועץ מעבדה הינו חלק מצוות התכנון של הפרויקט והוא אמון על כלל התהליך ההנדסי

ניהול אחזקה

המפתח להצלחה ולהפחתת זמני השבתה הינה אמינות התהליך המושגת עם אחזקה מדויקת