מהו חדר נקי?

הקמת חדרים נקיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר
ההתפתחות הטכנולוגית צוברת תאוצה כיום בכל תחומי החיים. גם משבר הקורונה שחווינו בשנתיים האחרונות לא עומד בדרכה של הקידמה ואף מהווה כר פורה לחדשנות. הלכה למעשה, פותחו בצל משבר שלל פתרונות בתחום הטכנולוגיה הרפואית, המכשור הרפואי, Foodtech ופרמצבטיקה. בתחומים אלו ועוד רבים אחרים, נדרשים לא פעם מעבדות וחדרים נקיים. העובדים והמנהלים בחברות אלו עושים שימוש נרחב במעבדות ובחדרים הנקיים, אך לעתים קרובות, זקוקים לחברה מיומנת ומקצועית על מנת לבצע את התכנון וההקמה.
מדובר בפרויקט מורכב הדורש ידע הנדסי, טכני, מעמיק ומורכב, אשר כולל גם מיומנות מקצועית ייעודית בתחום. מהתשתיות הנדרשות ועד לסטנדרטים המקובלים בתעשייה, השותפים לתהליך הקמת המרחבים הסטריליים בארגון הם קריטיים לתהליכי ייצור ואריזה מוקפדים. כדי ללמוד עוד על התחום, שוחחנו עם צחי רונן, מנהל ובעלי חברת אנג’ניטי פי.אמ. בע”מ, המתמחה בניהול פרויקטים ומקימה עבור לקוחותיה חדרים נקיים, מעבדות, מתחמי יצור, מרכזים לוגיסטים ומשרדים במשך שנים רבות.

אז מה זה בעצם חדר נקי?
חדר נקי הוא אזור בחברה או במפעל שהגישה אליו מוגבלת ביותר והנכנסים אליו נדרשים ללבוש מוקפד ונקי. אמצעים אלו נדרשים כדי להבטיח שרמת הניקיון בחדר תהיה אבסולוטית, ללא כל חלקיק זר. למעשה, מדובר במרחב נקי אף יותר מחדר ניתוח. בנוסף, נדרשת להישמר בו סביבה אקלימית מבוקרת באופן קפדני ומדוקדק, על ידי שימוש באמצעים שונים, על מנת שלא לפגוע בתהליכים שונים בפרויקט לרבות ייצור ובדיקות.

נשמח לעמוד לשירותכם מלאו את הטופס

ההתמחויות שלנו

ניהול פרויקטים

מנהלי פרויקטים מנוסים מובילים את ההנדסה והפרויקט בהצלחה ובמקצועיות הגבוהה ביותר

ניהול התכנון

מומחים בעלי ניסיון מנהלים את התכנון ומעניקים פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח ולהצלחה עסקית

ולידציות

אימות התכנון והביצוע, מתבצע דרך תהליכי אימות המספקים כיסוי מלא עבור חבילת ולידציה שלמה

ניהול ושרותי הנדסה

לקוחותינו זוכים במהנדסים מנוסים, שמנהלים ותומכים בצרכים הטכניים וההנדסיים של החברה

תיעוד ומסמכים

תיעוד כמפתח לשליטה בתהליך כתיבה והפקת מסמכים הנדסיים ולתמיכה מקיפה בפרויקט

ייעוץ מעבדה

יועץ מעבדה הינו חלק מצוות התכנון של הפרויקט והוא אמון על כלל התהליך ההנדסי

ניהול אחזקה

המפתח להצלחה ולהפחתת זמני השבתה הינה אמינות התהליך המושגת עם אחזקה מדויקת