ניהול אחזקה

טכנולוגיות מתקדמות הדורשות דיוק ותנאי מבוקרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, חולשות כיום על כל תחומי החיים. לכן, כיום יותר מתמיד, זקוקות חברות רבות ממגוון רחב של ענפי תעשייה לחללי עבודה המאפשרים סביבת עבודה מבוקרת ווסטרילית. אם בעבר נדרשו מעבדות , מתחמי ייצור וחדרים נקיים בעיקר לתחום הפארמה, הרפואה, המחקר המדעי והמזון, כיום אנו פוגשים את הצרכים הללו בתהליכי הייצור, המחקר והפיתוח של תעשיות מגוונות. מעולם הקלינטק והפודטק ועד למפעלי שבבים, בתי תוכנה ותחום המכשור הרפואי, מדובר ברוב המקרים בענפי תעשייה עתירי ידע. אך על אף המומחיות המקצועית הנרחבת שמחזיקות חברות אלו, לעתים קרובות הן זקוקות לאנשי מקצוע ייעודיים כדי שישרתו את הצרכים שלהן במדויק. עם זאת, הקמת המרחבים הללו בעסק היא רק נקודת ההתחלה. כדי להבטיח שהתשתיות החדשות ישרתו אותך על הצד הטוב ביותר, חשוב לוודא שאנשי המקצוע מתוך החברה או שנגייס למשימה יוכלו להעניק שירותי אחזקה שוטפים.

 מה כוללים שירותי ניהול אחזקה?

צוות אנג’ניטי פי. אמ. בע”מ  מלווה לקוחות ממגוון ענפי תעשייה משלב אפיון הצרכים ותכנון המערכת ועד לאחזקה השוטפת של כלל רכיביה. אנו מאמינים כי תחזוקה ראויה של מתחמי ייצור, מעבדות וחדרים נקיים הם המפתח להצלחה בכל המשימות ולתהליכים בני קיימא השומרים על אמינות שנים רבות קדימה. במהלך שיתוף הפעולה שלנו, נסייע לך להקים מערך אחזקה מקיף ורב תחומי שיבטיח לך מענה בסטנדרטים ללא תחרות.

  • בחשיבה משותפת ותוך לימוד מעמיק של המאפיינים הייחודיים של תהליכי הפיתוח והייצור שלך, נכתוב נהלים המותאמים לצרכיך ולתקנים החלים בענף.
  • נגדיר את כלל המשימות וההוראות שלך ונתווה הנחיות תפעול ותחזוקה שיכסו את כלל הצרכים ויבטיחו שהתשתיות יתפקדו על הצד הטוב ביותר.
  • נחבר אתכם אל אנשי מקצוע מובילים בתחום עם מומחיות מקצועית שאין שנייה לה, שיסייעו לכם בכל שירותי התחזוקה והתיקונים הנדרשים.

אנו מזמינים אתכם לחוות את היתרון של אנג’ניטי

כדי למצות את המיטב מהסביבות הסטריליות שלך, אנו מזמינים אתכם לקבל ליווי אמין ועתיר ידע מסמכות מקצועית מובילה בתחום. במשך שנים, העניקה אנג’ניטי פי. אמ. בע”מ שירותי תכנון, הקמה, תחזוקה ובקרת איכות למתחמי ייצור, מעבדות וחדרים נקיים במגוון תעשיות. יחד, נתכנן ונקים את התשתיות שיאפשרו לך ליהנות מתהליכים מדויקים, מוקפדים ומותאמים לצרכיך.

רוצים ללמוד עוד על כל האפשרויות העומדות לרשותך? אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום.

נשמח לעמוד לשירותכם מלאו את הטופס

ההתמחויות שלנו

ניהול פרויקטים

מנהלי פרויקטים מנוסים מובילים את ההנדסה והפרויקט בהצלחה ובמקצועיות הגבוהה ביותר

ניהול התכנון

מומחים בעלי ניסיון מנהלים את התכנון ומעניקים פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח ולהצלחה עסקית

ולידציות

אימות התכנון והביצוע, מתבצע דרך תהליכי אימות המספקים כיסוי מלא עבור חבילת ולידציה שלמה

ניהול ושרותי הנדסה

לקוחותינו זוכים במהנדסים מנוסים, שמנהלים ותומכים בצרכים הטכניים וההנדסיים של החברה

תיעוד ומסמכים

תיעוד כמפתח לשליטה בתהליך כתיבה והפקת מסמכים הנדסיים ולתמיכה מקיפה בפרויקט

ייעוץ מעבדה

יועץ מעבדה הינו חלק מצוות התכנון של הפרויקט והוא אמון על כלל התהליך ההנדסי

ניהול אחזקה

המפתח להצלחה ולהפחתת זמני השבתה הינה אמינות התהליך המושגת עם אחזקה מדויקת