ניהול ותכנון פרויקטים לחברות

ענפי התעשייה בהם נדרשים תכנון והקמה או התאמה של חדר נקי, מעבדה, מתחם ייצור ומשרדים הם רבים ומגוונים מתמיד. מעולמות הפארמה והקנאביס הרפואי ועד לעולמות של תעשיית מזון, מזון מתורבת והמכשור הרפואי, המרחבים הסטריליים והתנאים המבוקרים שהם מאפשרים מהווים חלק קריטי בתהליכי הייצור והפיתוח של חברות רבות. פיתוחים אלו, שמאיצים כיום את הפיתוח הטכנולוגי באופן דרמטי, דורשים אוצרות ידע יוצאי דופן, מומחיות מקצועית מהשורה הראשונה וחתירה מתמדת לחדשנות ויצירתיות. עם זאת, על אף שחברות בתחומים אלו מהוות בית לכישרונות מבריקים, לא תמיד הן יחזיקו בידע הנדרש להובלת תהליך של ניהול התכנון ההנדסי הנדרש כדי לתכנן, להתאים ולהקים בהתאם לצורכיהן. לכן, ברגעים אלו חשוב שיעמוד לרשותך גורם חיצוני מיומן ובעל ידע שזה מקצועו ומומחיותו.

אנג’ניטי פי. אמ. בע”מ מעניקה שירותי ניהול תכנון מקיפים לחברות

כדי להבטיח שהצרכים הייחודיים לתהליכי העבודה שלך יתורגמו על הצד הטוב ביותר לתהליכי התכנון והביצוע בשטח וכדי ליהנות מהמערך האידיאלי לצרכים שלך, אנג’ניטי פי. אמ. בע”מ מספקת שרות של ניהול תכנון לפרויקטים של מעבדות, חדרים נקיים, מתחמי ייצור ומעבדו, עם ניסיון של מעל 20 שנה, אצלנו יש לך את המענה המלא והמקיף ביותר לתהליך התכנון אשר הינו לב ליבו של הפרויקט.

תהליך התכנון כולל בתוכו שלושה שלבים עיקריים, תכנון עקרוני/קונספט, תכנון בסיסי ותכנון מפורט, תכנון הקונספט/עקרוני הינו ההתחלה. בשלב זה אנו מתרגמים את צרכי הלקוח למסמכים הנדסיים, שלב התכנון הבסיסי והמפורט-כולל את תכנון היועצים המפורט בהתאם  לפרויקט הרלוונטי: יועץ בטיחות, מיזוג, חשמל, אינסטלציה וכדומה, כאשר בסיום שלב זה מתקבל כתב כמויות ואומדן לשלב הביצוע. לאורך כל שלב התכנון, מלווים אותך מהנדסים מיומנים ומנוסים שיספקו לך ייעוץ שוטף וינהלו במיומנות את כלל הצרכים ההנדסיים והטכניים של החברה שלך. מהנדסים אלה ינהלו את המתכננים ויובילו לחבילת תכנון מדויקת ומותאמת לצרכים שלך. אנחנו לא נעלמים בסיום שלב התכנון וכמובן שמלווים גם את שלב הביצוע כדי לוודא כי מה שתוכנן אכן מתבצע בפועל.

התאמה אופטימלית של הציוד והמיכון לצרכיך

אנו מספקים שירותי תכנון ורכש ציוד ומכונות ומתאימים את כלל המערכות התומכות לצרכים של החברה שלך. כל זאת, תוך בדיקות תפעוליות שוטפות, עריכת כלל המסמכים הדרושים, ביצוע ולידציות והתאמה לרגולציה הרלוונטית – מהתקנים המקומיים ועד ה-FDA או GMP.

פתרונות הנדסיים התפורים לפי מידותיך

השאיפה הבלתי מתפשרת שלנו למצוינות מנחה אותנו בכל צעד לאורך שלב התכנון. ההיכרות רחבת ההיקף שלנו עם מכלול הצרכים במגוון ענפי תעשייה, מאפשרת לנו לייעץ לך מה נדרש ולבנות עבורך את התכנון הנכון והאופטימלי תוך הסתכלות על התרחבות עתידית. הדרישות שנזהה בשטח הן שיסללו את תהליכי התכנון ויספקו בידיך מערך התפור במדויק לצרכים של הארגון שלך.

כדי לרתום את הידע, הניסיון והמומחיות של אנג’ניטי פי. אמ. בע”מ לפרויקט שלך, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום.

נשמח לעמוד לשירותכם מלאו את הטופס

ההתמחויות שלנו

ניהול פרויקטים

מנהלי פרויקטים מנוסים מובילים את ההנדסה והפרויקט בהצלחה ובמקצועיות הגבוהה ביותר

ניהול התכנון

מומחים בעלי ניסיון מנהלים את התכנון ומעניקים פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח ולהצלחה עסקית

ולידציות

אימות התכנון והביצוע, מתבצע דרך תהליכי אימות המספקים כיסוי מלא עבור חבילת ולידציה שלמה

ניהול ושרותי הנדסה

לקוחותינו זוכים במהנדסים מנוסים, שמנהלים ותומכים בצרכים הטכניים וההנדסיים של החברה

תיעוד ומסמכים

תיעוד כמפתח לשליטה בתהליך כתיבה והפקת מסמכים הנדסיים ולתמיכה מקיפה בפרויקט

ייעוץ מעבדה

יועץ מעבדה הינו חלק מצוות התכנון של הפרויקט והוא אמון על כלל התהליך ההנדסי

ניהול אחזקה

המפתח להצלחה ולהפחתת זמני השבתה הינה אמינות התהליך המושגת עם אחזקה מדויקת