ניהול פרויקטים

פרויקטים טכנולוגיים או עתירי ידע הם עניין סבוך ומורכב. כדי לנהלם בהתאם לסטנדרטים מקצועיים ראויים, נדרשים מקצועיות, ניסיון ייחודי, ידע רב, סדר ואחריות. הדבר אינו שונה כאשר מדובר בפרויקט של תכנון והקמה או התאמה של חדר נקי, מעבדה, מתחם ייצור ומשרדים לתחומי ההייטק השונים. כיום מדובר בפתרון הנדרש בתחומים מגוונים -בכלל תעשיית הקלינטק, מתחומי הפודטק והפארמה ועד לתחום המכשור הרפואי. לרוב המהנדסים, הרופאים והחוקרים העושים שימוש במעבדה או החדר הנקי, אינם מכירים לעומק את הדרישות הטכניות וההנדסיות הכוללות את תהליך התכנון וההקמה של מרחבים אלו. כדי ללמוד כיצד לתכנן מעבדות, מתחמי יצור, משרדים וחדרים באופן מדויק לצרכים, איזה ציוד נדרש בהם, כיצד לאבזרם, איך לבדוק אותם לאחר ההקמה ולוודא כי עומדים בדרישות ועוד אספקטים רבים – נדרש גורם מקצועי שידע כיצד לנהל פרויקט מא’ עד ת’.

שירותי ניהול פרויקט מעבדות, חדרים נקיים, מתחמי ייצור ומשרדים

ניהול פרויקט של תכנון והקמה או התאמה של חדר נקי, מעבדה, מתחם ייצור ומשרדים מהווה אתגר לא קטן עבור חברה הנדרשת לכך. חברת אנג’ניטי פי.אמ. בע”מ מתמחה בניהול פרויקטים מסוג זה. חברתנו מכירה לעומק את תהליכי התכנון, ההקמה, האבזור, הרכש, הקבלה, הוולידציה והבדיקה של מתקנים אלו. במהלך שיתוף הפעולה בינינו, יאסוף ממך הצוות את כל המידע הרלוונטי למעבדה, מתחם ייצור, למשרד ולחדר הנקי ויסייע לך לפרוט אותו לאבני דרך ומסמכים הנדסיים מוגדרים שמאפשרים להתניע את הפרויקט.

בין השאר, אנו מיומנים בכתיבה ועריכת מסמכי תכנון קונספט / עקרוני  – BOD, URS, Block Diagram, מסמכי הגדרת דרישות, תכן ועוד מסמכים הנדרשים לשם אפיון המעבדה, מתחם הייצור, המשרדים ומתחם הייצור. לאחר מכן, נתעמק בהגדרת שלבי תכנון הבסיס ותכנון מפורט, הכוללים התייחסות לכלל הפרמטרים לרבות שילוב יועצים, כדוגמת: בטיחות, חשמל, אינסטלציה ומקצועות נוספים אשר עולים כצורך בכל היבטי התכנון. עם סיום התכנון, נספק עבורך את כלל השירותים הנדרשים לביצוע העבודות – מניהול מכרזים והתקשרות מטעם הלקוח עם כלל קבלני הביצוע ועד לפיקוח על הבנייה וקבלת המתקן המוגמר. בנוסף, החברה יודעת לספק גם ליווי בהקמה של מערך אחזקה לאותו מתקן.

חברת אנג’ניטי פי.אמ. בע”מ – מעמידה לרשותך את הטובים שבפתרונות ההנדסה

החברה הוקמה על ידי אחד מטובי המומחים בארץ בתחום מתחמי הייצור, המעבדות, המשרדים והחדרים הנקיים, בעל ניסיון עשיר ורב שנים. דבר זה מאפשר לנו להבין את צרכי הלקוח באופן מעמיק ולהרחיב את היכרותו עם צרכיו שלו. עובדה זו מאפשרת לחברה לייצג את הלקוח אל מול כל בעלי המקצוע ולהבטיח מוצר באיכות הטובה ביותר בהתאם לדרישות וצרכי הלקוח. הלכה למעשה, זמינים לך שירותי ניהול מקיפים וכוללים, המאפשרים ללקוח “ראש שקט”, כאשר בסופו של התהליך הוא מקבל מתקן מוגמר ומוכן לעבודה.

נשמח לעמוד לשירותכם מלאו את הטופס

ההתמחויות שלנו

ניהול פרויקטים

מנהלי פרויקטים מנוסים מובילים את ההנדסה והפרויקט בהצלחה ובמקצועיות הגבוהה ביותר

ניהול התכנון

מומחים בעלי ניסיון מנהלים את התכנון ומעניקים פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח ולהצלחה עסקית

ולידציות

אימות התכנון והביצוע, מתבצע דרך תהליכי אימות המספקים כיסוי מלא עבור חבילת ולידציה שלמה

ניהול ושרותי הנדסה

לקוחותינו זוכים במהנדסים מנוסים, שמנהלים ותומכים בצרכים הטכניים וההנדסיים של החברה

תיעוד ומסמכים

תיעוד כמפתח לשליטה בתהליך כתיבה והפקת מסמכים הנדסיים ולתמיכה מקיפה בפרויקט

ייעוץ מעבדה

יועץ מעבדה הינו חלק מצוות התכנון של הפרויקט והוא אמון על כלל התהליך ההנדסי

ניהול אחזקה

המפתח להצלחה ולהפחתת זמני השבתה הינה אמינות התהליך המושגת עם אחזקה מדויקת