תיעוד ומסמכים

חברות רבות בתחומים שונים זקוקות לתכנון והקמה או התאמה של חדר נקי, מעבדה, מתחם ייצור ומשרדים. מדובר בפרויקט שאין להקל בו ראש ויש לנהל אותו באופן קפדני ומדויק. חלק לא מבוטל מהפרויקט תלוי באופן בו ינוסחו ויוגדרו כלל המסמכים על פיהם יתנהל הפרויקט. הלכה למעשה, תיעוד מסמכים טוב מהווה אחוז ניכר בהצלחת הפרויקט שכן אלו המסמכים העיקריים עליו הוא מתבסס.

מדוע תיעוד הוא כה חשוב לפרויקט?

תיעוד טוב, היינו, מסמכים הכתובים באופן מדויק וברור מסייעים להבנה בין כל הגורמים השונים בפרויקט. כשהמסמכים מנוסחים היטב, ניתן לייצר אחידות ובהירות לגבי דרישות הלקוח. כתיבת המסמכים חייבת להיעשות באופן חד משמעי ושאינו משתמע לשתי פנים בכל פרויקט ובייחוד בפרויקטים של תכנון והקמה או התאמה של חדר נקי, מעבדה, מתחם ייצור ומשרדים הנדרשים לעמוד בתקינות וסטנדרטים מחמירים. יתרה מכך שימוש במסמכים יעילים וברורים מקצרים את זמן התכנון ומייעלים אותו.

פרויקט לתכנון והקמה או התאמה של חדר נקי, מעבדה, מתחם ייצור ומשרדים הינו פרויקט סבוך ומורכב. יש להבין מה נדרש ללקוח, יש להבין מולו את הצרכים, יש לייעץ איפה שנדרש לגבי אספקטים שונים בפרויקט, ויש לדעת להתאים את המעבדה או החדר הנקי למוצר או לפיתוח אליו נדרשים. כמו כן יש לבחור את הספקים, היועצים והקבלנים הנכונים, יש לנהל ולפקח על תהליך התכנון והבינוי ועוד. כל אלה מהווים מרכיבים חשובים מאוד בפרויקט, אולם אלה לא יוכלו להתקיים באופן ראוי ותקין מבלי שהמסמכים הרלוונטיים יוגדרו במדויק ובאופן ברור בכל שלב במהלך הפרויקט שלך. מעבר לניסיונה העשיר של חברת אנג’ניטי פי.אמ. בע”מ לתכנון והקמה או התאמה של חדר נקי, מעבדה, מתחם ייצור או משרדים, היא מביאה עמה ידע מעמיק וניסיון עשיר בכתיבת מסמכי פרויקט ברורים המאפשרת את ייעול הפרויקט והשלמתו בהצלחה.

מענה מקצועי לכל סוגי המסמכים

בין אם מדובר במסמכי BOD, URS, Block Diagram ופרוגרמה, אפיון והגדרת הדרישות מהווים את הבסיס לתהליך תכנון נכון ולתיעוד מסמכים ראוי. לכן אנו מקפידים על איתור צרכים מדויק וקפדני שמבוצע מול הלקוח, בו אנו ממירים את דרישותיהם וצרכיהם למסמכים הנדסיים. המסמכים כוללים מסמכים כגון מסמכי תכנון והקמה לרבות מסמכי תכנון עקרוני, תכנון בסיסי ותכנון מפורט אשר לאחר מכן יסייעו לאדריכלים, לקבלנים וליועצים השונים בפרויקט, למשל מומחי החשמל האינסטלציה, מיזוג האוויר ושאר בעלי המקצוע, לבצע את עבודתם באופן מדויק ומוקפד. מערך המסמכים כולל מסמכים נוספים כגון מסמכי סטטוס פרויקט ומעקב ועוד מגוון רחב של מסמכים החשובים הן לצורך השלמת הפרויקט באופן יעיל וכנדרש וכן לשם תיעוד לצורכי המשך של החברה, לאחזקה, ביקורות, תיקונים, שיפורים, שידרוגים, הרחבות עתידיים של מעבדה קיימת או הקמת מעבדה חדשה.

ליווי מקצועי בכל היבטי הפרויקט שלך

חברת אנג’ניטי פי.אמ. בע”מ הינה מומחית בעלת ניסיון וידע ייחודי בתכנון, הקמת, ניהול פרויקטים משלב תכנון ועד ביצוע תוך בניית מערך תשתית אחזקה עבור מעבדות, מתחמי ייצור, משרדים וחדרים נקיים.

במסגרת שירותים אלו חברת אנג’ניטי מנהלת את שלבי התכנון תוך הקפדה יתרה על כתיבת מסמכים ותיעודם, מסמכים המהווים מרכיב אקוטי וקריטי בכל פרויקט ובעיקר בפרויקט מורכב כמו בתחום המעבדות, מתחמי הייצור, המשרדים והחדרים הנקיים. כך, אנו מעניקים לך מענה מקצועי ייחודי בתחום זה.

נשמח לעמוד לשירותכם מלאו את הטופס

ההתמחויות שלנו

ניהול פרויקטים

מנהלי פרויקטים מנוסים מובילים את ההנדסה והפרויקט בהצלחה ובמקצועיות הגבוהה ביותר

ניהול התכנון

מומחים בעלי ניסיון מנהלים את התכנון ומעניקים פתרונות מותאמים לצרכי הלקוח ולהצלחה עסקית

ולידציות

אימות התכנון והביצוע, מתבצע דרך תהליכי אימות המספקים כיסוי מלא עבור חבילת ולידציה שלמה

ניהול ושרותי הנדסה

לקוחותינו זוכים במהנדסים מנוסים, שמנהלים ותומכים בצרכים הטכניים וההנדסיים של החברה

תיעוד ומסמכים

תיעוד כמפתח לשליטה בתהליך כתיבה והפקת מסמכים הנדסיים ולתמיכה מקיפה בפרויקט

ייעוץ מעבדה

יועץ מעבדה הינו חלק מצוות התכנון של הפרויקט והוא אמון על כלל התהליך ההנדסי

ניהול אחזקה

המפתח להצלחה ולהפחתת זמני השבתה הינה אמינות התהליך המושגת עם אחזקה מדויקת